KONST / Litografier / Litografi 11143292
nr 1114 3292
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), slagfält, signerad, motivet: 27x41
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2017
kl 20:44:40
12/6 20:20:12
Peter Dahl (f. 1934)